O Firmie


Szanowni Państwo

Firma Ambident rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku w Gdańsku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Kemdent – Associated Dental Products Ltd. na rynek polski. Nasza działalność opiera się na sprzedaży materiałów dla stomatologów i techników dentystycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ceniony przez wielu lekarzy stomatologów wosk Alminax.

Associated Dental Products Ltd. to firma z głębokimi tradycjami, powstała w roku 1922. Cieszy się opinią producenta innowacyjnego i niezawodnego, gwarantującego produkty o wyjątkowej, najwyższej jakości. Dzięki unikatowym metodom produkcji woski modelowe Kemdentu są rozpoznawane przez techników dentystycznych na całym świecie jako jedne z najlepszych.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym oszczędzającym energię proces produkcji odbywa się w sposób przyjazny dla środowiska. Klienci mogą czuć się pewni, że pomagają chronić środowisko naturalne, a jednocześnie używają produktów wysokiej jakości.

W 2023 roku wprowadziliśmy serię nowych produktów, wytwarzanych przez QUEEN DENTAL (Nanoplant Höchst GmbH), spełniających wymagania bezpieczeństwa CE oraz zgodnych z normami ISO. Spotkały się one z zainteresowaniem wśród lekarzy stomatologów, zwłaszcza MAGIC BOND, RHAPSODY FLOW, QUEENGPACK+, czy CHAMPION+ FLOW.


Dynamika i elastyczność działań skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych partnerów zarówno w kraju, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Starając się sprostać wymaganiom Naszych Klientów proponujemy Państwu produkty najwyższej jakości oraz staramy się bezustannie poszerzać naszą ofertę. Wychodzimy naprzeciw potrzebom stomatologów i techników dentystycznych. Współpracujemy z największymi dystrybutorami w kraju.

Przewiń do góry